Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 13464495



*

nr 1346 4495


MIRROR

late 19th century, slipat glas, 136x62,


Sent 1800-tal, slipat glas, 136x62 cm


Estimate:

1000

Sold:

SEK 2400

Auction date:

Monday September 7 2020
at 19:41:18


  • Bid history
Time Bidder Bid
5/9 18:47:42 1      1.200 kr
5/9 23:52:57 2      800 kr
5/9 23:52:57 1      900 kr (Robot)
5/9 23:54:48 2      1.000 kr
5/9 23:54:48 1      1.100 kr (Robot)
7/9 18:58:32 3      1.200 kr
7/9 18:58:32 1      1.200 kr (Robot)
7/9 19:10:02 4      1.300 kr
7/9 19:14:41 3      1.400 kr
7/9 19:18:29 5      1.500 kr
7/9 19:18:59 4      1.600 kr
7/9 19:19:51 3      1.700 kr
7/9 19:22:16 5      1.800 kr
7/9 19:26:43 4      1.900 kr
7/9 19:29:40 5      2.000 kr
7/9 19:33:43 4      2.200 kr
7/9 19:36:18 5      Vinnande bud


Läs om budbetjänten
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: sekelskifte sent 1800-tal slipat glas spegel speglar
  • 8291 MIRROR
    19th century, delvis förgylld ram, 77x53, wear, da..//
    Present: SEK 100

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 19:03
  • 8195 MIRROR
    1930/40-tal Höjd: 100 cm. Width: 46 cm, damaged.
    Present: SEK 100

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 18:18
  • 7027 MIRROR
    guldfärgad, konstmaterial, 105x58 cm, wear, damages.
    Present: SEK 100

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 19:12
  • 8125 MIRROR
    Markaryd, pine wood, 144x66 cm,
    Present: SEK 500

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 20:07




Ladda ner broschyr